مبنا استور یک فروشگاه اینترنتی با آدرس دامنه (www.mabnastore.ir) میباشد که توسط تیم بزرگ مبنا در در برج ۸ سال ۱۳۹۶ راه اندازی میشود و کاربرد این فروشگاه اینترنتی این است که هر کاربری با رئایت قوانین و با در نظر داشتن شرایط مورد نیاز میتواند یک فروشنده شود و محصولات خود را به فروش بگذارد و همچنین کاربران میتوانند محصولاتی را که در فروشگاه مبنا استور قرار دارد را به سادگی خریداری نمایند.

مبنا استور چه محصولاتی در اختیار کاربران قرار میدهد

در مبنا استور محصولات بسیار متنوع و زیادی در اختیار کاربران قرار میگیرد اما محصولاتی که فروشگاه اینترنتی مبنا استور در اختیار کاربران قرار میدهد شامل موارد زیر میباشد :

 • قالب html
 • قالب وردپرس
 • اسکریپت
 • قالب جوملا
 • انواع افزونه ها
 • قالب WHMCS
 • قالب دروپال
 • و محصولات بی شمار دیگر

هدف فروشگاه اینترنتی مبنا استور

همانطور که در بالا محصولات مبنا را مشاهده میکنید متوجه این خواهید شد که فروش محصولات در فروشگاه اینترنتی مبنا استور براساس نیاز کاربران در اینترنت در اختیار آنها قرار داده شده است اما مهمترین هدف مبنا استور این است که خود کاربران این نیاز ها را برای کاربران دیگر فراهم میکنند و درامدی که بدست می آورند در بین آنها در حال گردش است.

نکته : مبنا استور به شما کمک میکند تا اگر شما سفارش طراحی سایت دارید از بین قالب های وردپرس در مبنا استور یک قالب وردپرس را انتخاب نمایید و با ما تماس بگیرید تا سایت مورد نظر شما را طراحی کنیم. (برای مشاهده قالب های وردپرس مبنا استور اینجا کلیک کنید)

ارتباط با ما :   ۰۹۲۱۰۹۵۲۱۲۷ ۰۹۳۶۶۳۶۸۶۹۶ ۰۹۳۸۷۳۱۰۸۵۵

روش کاربا فروشگاه مبنا استور

روش کارباسایت مبنا استور ساده میباشد و شما پس از ورود به سایت یا به عنوان خریدار وارد میشوید و یا به عنوان فروشنده:

 1. فروشنده 

  برای این که بتوانید فروشنده شوید توضیحات را در صفحه راهنمای فروشندگان بخوانید.(برای ورود به صفحه راهنمای فروشندگان اینجا کلیک کنید)

 2. خریداراما خرید کردن از سایت مبنا استور بسیار ساده میباشد کافی است شما ثبت نام کنید ، پیش نمایش محصول خود را ببینید و روی دکمه خرید کلیک کنید تا پس از گذراندن مراحل خرید ، محصول خود را دریافت کنید. (برای هدایت شدن به صفحه راهنمای خرید مبنا استور اینجا کلیک کنید)

 

سخن پایانی :

با آرزوی موفقیت برای این فروشگاه اینترنتی و همایت های شما عزیزان به یاری حق این فروشگاه با قدرت به راه خود ادامه میدهد تا به اهداف والای خود دست پیدا کند و بهترین محیط را برای درامدهای اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهد.

 

راه اندازی فروشگاه مبنا استور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *