تا حالا به طراحی سایت فکر کرده اید؟ اطلاعاتی  در زمینه این موضوع دارید ؟ آیا مایل به راه اندازی سایت برای گستردگی کسب وکار خود دارید؟ با ما همراه باشید .

طراحی وب سایت چیست؟؟؟

به طور خلاصه، طراحی وب سایت به معنای برنامه ریزی، ایجاد و به روز رسانی می باشد ، طراحی وب سایت همچنین شامل معماری اطلاعات، ساختار کلی وب سایت، رابط کاربری، ارگونومی ناوبری، طرح بندی ، رنگ ها، تضاد، فونت ها و تصاویر (عکاسی) و همچنین طراحی آیکون است که در کنار هم یک سایت و در واقع یک زمینه شغلی جدیدی را به وجود خواهد آورد . “طراحی” صرفا به عنوان یک جنبه بصری درک می شود ولی سایت شامل عناصر انتزاعی تر مانند قابلیت استفاده، ارگونومی، سنت طرح، عادات کاربر، منطق و ناوبری و چیزهای دیگر که در سایت مورد استفاده قرار گرفته می شود . دسترسی به اطلاعات را سریعتر و آسان تر می کند .
وب سایت های کسب و کار و اطلاعاتی می تواند یک عامل عمده ای در موفقیت شغل و کار شما باشد . بسیاری از مردم در حال حاضر استخدام شرکت های طراحی وب سایت حرفه ای برای ایجاد وب سایت کاربر پسند و جذاب هستند پس این امر نشانه اهمیت داشتن وب سایت است .
طراحی وب سایت در دید بسیاری از کاربران ساده می باشد ولی باید گفت مطمئنا، ساختمان وب سایت های مدرن شامل برنامه نویسی سمت سرور مانند PHP، ASP ، طرف بصری وب سایت ها که با HTML و CSS تعریف شده است، تجربه کاربر با پویا جاوا اسکریپت و آژاکس افزایش یافته است. از آنجایی که ما مخاطبانی از هر سطح فکری و علمی داریم به همین خاطر به جای صحبت کردن در مورد جزئیات فنی ، به روی به روز رسانی یک وب سایت از طریق سیستم مدیریت محتوا و ویژگی های که برای کاربران قابل مشاهده است ، تمرکز میکنیم .
از نظر کلاسیک، طراحی توصیف ظاهر بصری از یک وب سایت است . روش سنتی شامل رنگ آمیزی، تعادل، تاکید، ریتم، سبک از عناصر گرافیکی (خطوط، اشکال، بافت، رنگ و جهت)، استفاده از آیکون ها، بافت پس زمینه و فضای کلی از طراحی کلی وب سایت که همه این عناصر با اصول اساسی طراحی به منظور ایجاد یک نتیجه فوق العاده که مطابق با اهداف تعیین شده برای وب سایت است با هم ترکیب شده اند .

چگونه طراحی سایت را یاد بگیریم ؟؟؟

اگر شما مایل به یادگیری طراحی سایت و تکنیک های تخصصی آن باشید باید به شما بگویم این کار به زمان و صرف هزینه نیازمند است ولی گروه مبنا دیزاین پیشنهاد فوق العاده ای برای شما دارد که به راحتی بتوانید طراحی سایت را شروع کرده و به مرور آن را پیش برده و هر روز حرفه ای و حرفه ای تر شوید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکنیک های مدرن طراحی وب سایت، شیوه های وب سایت خوب و استانداردهای طراحی وب ، همه در قالب ساده و قابل فهم به گونه ای بتوانید آن را یاد گرفته و استفاده کنید “سیستم مدیریت محتوای وردپرس” است که برای آموزش می توانید به سایت مبنای وردپرس مراجعه و از همین الان آموزش و یادگیری خود را آغاز کنید .

طراحی سایت خود را به چه کسانی بسپاریم ؟؟؟

یافتن ارائه دهنده خدمات میزبانی وب قابل اطمینان : شما در حال برنامه ریزی برای ساخت یک وب سایت جدید هستید پس به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب بزرگ و قدرتمند دارید راه های زیادی برای این امر وجود دارد ولی پیدا کردن بهترین میزبانی وب برای وب سایت شما ممکن است کاملا یک کار چالش برانگیز و سخت باشد . پیشنهاد گروه متخصص مبنا دیزاین به شما این است قبل از اعتماد و سپردن طراحی سایت خود به هر گروه و میزبان وب سایت نمونه کارها و حرفه ای بودن سایت ها را دیده و سپس تصمیم گیری کنید . گروه مبنا دیزاین با افتخار با سالها تجربه در خدمت گذاری به شما عزیزان آمادگی خود را اعلام میدارد . نمونه ای از مورد اعتماد ترین سرویس های میزبانی مبنا هاستینگ ارائه دهنده خدمات میزبانی وب می باشد.

جذابیت و قابل درک بودن سایت : کلمه مبنا دیزاین را انتخاب کنید و آن را سرچ کنید سایت خوبی طراحی شده است که به منظور جلب کاربران با وجود سهولت استفاده دارای جذابیت بسیاری است . بازدید کنندگان سایت به سرعت قادرند آنچه را که یک سایت ارائه می دهد را درک کنند و حتی آن را مورد انتقاد قرار دهند پس راضی نگه داشتن کاربران کار سخت و حساسی است کارشناسان مبنا دیزاین سعی کرده اند سایت هایی را طراحی کنند که در عین سادگی و جذابیت به طور کامل قابل فهم و قابل تنظیم برای نیازهای هر مشتری باشد .
گرافیک فوق العاده : یکی از تصمیمات مهم در مورد طراحی سایت گرافیک آن می باشد اسلایدها و یا تصاویر متحرک برای بسیاری از کاربران جذاب و کاربر پسند است اما ممکن است برای تمام کاربران قابل دسترسی نباشد کامپیوترهای کند و قدیمی ممکن است قادر به باز کردن یک وب سایت با تعداد زیادی از محتوای فلش است ، نباشد ، بهمین دلیل بهتر است عکس های خوبی گرفته و سطح گرافیک سایت را به این صورت افزایش دهیم .
امنیت سایت : طراحی سایت می تواند بسیاری از گزینه های برای کمک داشتن پورتال های آنلاین و کسب در آمد داشته باشد که برای هر صاحب سایت حفظ آنها بسیار مهم می باشد . بسیاری از کارشناسان طراحی سایت می توانند با تخصص خود ویژگی های امنیتی را بخوبی در سایت بگنجاند به منظور کمک به محافظت از اطلاعات مشتری و همچنین باعث می شود که کاربران وب سایت احساس امنیت بیشتر در هنگام تحویل اطلاعات پرداخت خود در سایت داشته باشند.

طراحی سایت مبنا : از آنجا که یک وب سایت اساسا یک فروشگاه محسوب می شود و محیطی است برای توقف و جذب کاربران بسیار پس باید به گونه ای باشد که نیاز مشتری را به خوبی پاسخ دهد یکی از جنبه های مهم در طراحی سایت توانایی یکپارچگی ادغام عناصر به طوری که مشتریان بتوانند علاوه بر یادگیری در مورد یک محصول آن را انتخاب و به راحتی آن را خریداری کنند برای این کار، یک متخصص در طراحی سایت باید به لحاظ تکنیکی نیز در ساخت یک سایت ماهر باشد، و محیطی ساده و راحت و کاربر پسند را به جای محیطی خسته کننده و یا گیج کننده برای کاربر به وجود آورد. ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که وب سایت های طراحی شده کاملا کاربرپسند بوده و در راستای توسعه کسب و کار شما باشد.

با آرزوی توفیق روز افزون برای شما کاربران محترم .